Gönderiliyor...
Çalışma Saatleri
Haftanın 7 Günü
09:00 - 23:00
DİŞLERİNIZİN SAĞLIĞI İÇİN DENTAL TEDAVİLER İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

BEYAZLATMA

Dişlerinizin renginden dolayı duyduğunuz rahatsızlıklardan hekimlerinizin önerdiği ev tipi beyazlatmalar ya da klinik ortamda yapılan lazerli beyazlatmalar sayesinde kurtulabilirsiniz. Beyazlatma tedavileri hekimlerinizin kontrolü altında uygun olan beyazlatma ajanları sayesinde yapılır. Beyazlatma ajanları dişlerin parlak ve sert yapısını oluşturan mine tabakasına asla zarar vermeden beyazlatma sağlar. İçerikleri bilinmeyen hekimler tarafından önerilmeyen beyazlatma ajanlarını kullanmak dişlerinize zarar veren daha hızlı geri dönüşlere sebep olan ve dişin anatomik yapısını bozan sonuçlara sebep olabilir.

Klinik ortamda yapılan beyazlatmalar renklenmenin yoğunluğuna ve hastanın beklentisine göre tek seans veya birbirini takip eden seanslar şeklinde yapılabilir. Beyazlatma işlemlerinden önce var olan dişeti problemleri ortadan kaldırılmalıdır bu sayede daha kalıcı ve sağlıklı bir sonuç elde edilmiş olur.

Beyazlatma işlemleri mutlaka hekim kontrolünde kliniklerde veya hekimin önerdiği beyazlatma ajanları ile ev de uygulanabilir.